EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

Cadenas Logo

CADENAS, Stratejik Parça Yönetimi,  Parça Azaltma (PARTsolutions) ve Elektronik CAD Ürün Kataloğu (eCATALOGsolutions) alanlarında lider bir yazılım üreticisidir.

Özel tasarlanmış yazılım çözümleri sayesinde bileşen üreticilerinin ürünleri ile müşterileri arasında bir bağlantı sağlar.

CADENAS, 1992 yılından bu yana yaratıcılık, iş akışı süreç optimizasyonu ve danışmanlık hizmetleriyle 17 uluslararası konumda 320 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
CADENAS, sektöründe çok önemli gelişme ve yeni akımların oluşmasında öncü ve yenilikçi bir role sahip olmuştur.

PARTsolutions çözümü

PURCHINEERING 2.0: Satın alma ve mühendislik arasında, otomatik arka plan hizmeti ile, gereksiz yeni parça yaratmamak da dahil olmak üzere optimize edilmiş birlikte çalışma imkanı

Bileşenleri akıllı bir şekilde bulma: Geometrik Benzerlik Araması, 2D Eskiz Arama, Topoloji Arama, Bulut Navigator Arama, İşlenmemiş Parça Arama, Renkli Arama, Kısmi Arama ve daha pek çok şey

Sınıflandırma 2.0: Manuel sınıflandırma yerine parametrik referans modeli

eCATALOGsolutions çözümü

Yerli ve akıllı mühendislik verileriyle çoklu CAD çözümleri

PARTcommunity entegrasyonu – 3D CAD modeli indirme portalının şirket web sitelerine sorunsuz entegrasyonu
3D CAD modelleri mobil uygulaması – Milyonlarca standart ve tedarikçi paçalarına mobil erişim

Akıllı Satışlar – Doğru ürünü, doğru kişiye, doğru zamanda ve doğru yerde sunma

BIMcatalogs.net: Bileşenlerinizin mimarlara, mühendislere ve plancılara arttırılmış gerçeklik veya sanal gerçeklik desteği ile dünya çapında pazarlanması

Cenit Logo

CENIT, iş süreçlerinin entegrasyonunda  30 yılı aşkın deneyime sahip lider bir BT danışmanlık ve yazılım şirketidir.

CENIT Grup şirketleri CenProCS, Coristo ve Keonys ile birlikte ağ bağlantılı dijital gelecekte, dijital süreçleri yeniden tasarlanmasında, müşterilerine teknolojik  avantaj sağlama ve rekabet avantajlarını korumalarına katkıda bulunur.

CENIT 1988 yılında kurulmuştur ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Kurumsal Bilgi Yönetimi çözümleri ve Uygulama Yönetimi Hizmetlerinde uzmandır.

CENIT, Alman Menkul Kıymetler Borsası’nın Prime Standardında listelenmiş olan  ve yaklaşık 800 personeli ile  otomotiv, havacılık ve mühendislik sektörlerinin yanı sıra parça ve kalıp yapımı, finansal hizmetler, perakende ve tüketim malları sektörlerindeki müşterilere hizmet veren dünya çapında bir kuruluştur.

 

DCS, 3DCS yazılımı ile Tolerans Analizi yapan; QDM Yazılımı ile SPC Kalite Verilerinin Yönetimini yapan Kalite Denetim Çözümlerinin hepsini birlikte sağlar.

DCS Software Solutions, endüstri makinaları, yüksek teknoloji elektroniği, tıbbi cihazlar, havacılık ve otomotiv sektörleri dahil olmak üzere, Üretim ve Montaj kapsamında, tasarıma(DFMA), Kalite Yönetim gereksinimlerine öncülük eder.

DCS Software Solutions, Airbus, Boeing, Fiat Chrysler Otomotiv, General Motors, LG, Nissan, Phillips Medical, Samsung, Tesla ve Volkswagen gibi şirketler tarafından kullanılmaktadır. Üreticiler, Ürün Yaşam Döngüsünün daha başında simülasyon kullanımı sayesinde üretim esnasında İstatiksel Proses Kontrol’ ünü kullanarak hem maliyetleri düşürür hem de ürün kalitesini yükseltir.

BÜTÜNLEŞTİRİCİ PLM İÇİN YARDIMCINIZ

DSC Software AG insanları, süreçleri ve sistemleri bir araya getirir.

İnovasyona, empatiye ve ortaklığa bağlı kalarak, dijitalleşme stratejinizin somut bir şekilde uygulanmasında size eşlik eder: iş süreçlerinizin merkezi, dijital veri tabanı olan SAP ile, kişiye özel en iyi uygulama çözümleri ile geliştirilmiştir.

SAP Platinum Ortağı olarak DSC ile yanınızda deneyimli ve olağanüstü bağlantılara sahip bir yol arkadaşına sahip olursunuz. DSC, tek bir hedefe yönelik 1.000 yılı aşkın PLM bilgi birikimini birleştirir ve zorluklarınıza mümkün olan en iyi çözümü yaratır. Parlak fikirlerinizi daha hızlı bir şekilde akıllı ürünlere dönüştürmenize ve geleceğe hazır olmanıza yardımcı olur.

Zuken logo

ZUKEN, EDA ve ECAD/CAE alanlarında dünya çapında çözümler sunan bir Japon şirketidir.

E³. Series elektrik, otomasyon, pano, kablo, harness, elektrik tesisatı, hidrolik ve pnömatik projelerinizi oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dokümanlarını üretmek için kullanılan modüler bir mühendislik sistemidir. Kullanıcıyı, geliştirmeden üretime kadar tüm mühendislik projesi süresince destekler. Program tamamen Windows tabanlı olduğu için öğrenilmesi ve kullanımı da oldukça basittir.

CADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Şematik çizimden üretime kadar olan aşamalarda fiyatı, güçlü kütüphanesi ve kolay arayüzü ile baskı devre tasarımında mühendislere komple esneklik getirir.

Odak noktası mekanik, komponent, otomotiv, havacılık ve tesis mühendisliği alanlarında çalışan üreticiler olan SpareParts 365,

katalogları otomatik olarak oluşturup dağıtan ve aynı zamanda gerekli yedek parçaları belirleyip sipariş eden entegre bir platform olan SpareParts 365 yazılım çözümünü sunar.

Bu çözüm ile müşterilerinize ve servis personelinize, parça bilgilerini ve çizimlerini, hızlı ve kolayca çevrimiçi veya çevrimdışı olarak sunabilirsiniz.

Uzun aramaları, yanlış siparişleri, uzun bekleme sürelerini, tüm ek maliyetleri ve satış kaybını geçmişte bırakabilirsiniz.