EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

Cadenas Logo

CADENAS, Stratejik Parça Yönetimi,  Parça Azaltma (PARTsolutions) ve Elektronik CAD Ürün Kataloğu (eCATALOGsolutions) alanlarında lider bir yazılım üreticisidir.

Özel tasarlanmış yazılım çözümleri sayesinde bileşen üreticilerinin ürünleri ile müşterileri arasında bir bağlantı sağlar.

CADENAS, 1992 yılından bu yana yaratıcılık, iş akışı süreç optimizasyonu ve danışmanlık hizmetleriyle 17 uluslararası konumda 320 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
CADENAS, sektöründe çok önemli gelişme ve yeni akımların oluşmasında öncü ve yenilikçi bir role sahip olmuştur.

PARTsolutions çözümü

PURCHINEERING 2.0: Satın alma ve mühendislik arasında, otomatik arka plan hizmeti ile, gereksiz yeni parça yaratmamak da dahil olmak üzere optimize edilmiş birlikte çalışma imkanı

Bileşenleri akıllı bir şekilde bulma: Geometrik Benzerlik Araması, 2D Eskiz Arama, Topoloji Arama, Bulut Navigator Arama, İşlenmemiş Parça Arama, Renkli Arama, Kısmi Arama ve daha pek çok şey

Sınıflandırma 2.0: Manuel sınıflandırma yerine parametrik referans modeli

eCATALOGsolutions çözümü

Yerli ve akıllı mühendislik verileriyle çoklu CAD çözümleri

PARTcommunity entegrasyonu – 3D CAD modeli indirme portalının şirket web sitelerine sorunsuz entegrasyonu
3D CAD modelleri mobil uygulaması – Milyonlarca standart ve tedarikçi paçalarına mobil erişim

Akıllı Satışlar – Doğru ürünü, doğru kişiye, doğru zamanda ve doğru yerde sunma

BIMcatalogs.net: Bileşenlerinizin mimarlara, mühendislere ve plancılara arttırılmış gerçeklik veya sanal gerçeklik desteği ile dünya çapında pazarlanması

Cenit Logo

CENIT, iş süreçlerinin entegrasyonunda  30 yılı aşkın deneyime sahip lider bir BT danışmanlık ve yazılım şirketidir.

CENIT Grup şirketleri CenProCS, Coristo ve Keonys ile birlikte ağ bağlantılı dijital gelecekte, dijital süreçleri yeniden tasarlanmasında, müşterilerine teknolojik  avantaj sağlama ve rekabet avantajlarını korumalarına katkıda bulunur.

CENIT 1988 yılında kurulmuştur ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Kurumsal Bilgi Yönetimi çözümleri ve Uygulama Yönetimi Hizmetlerinde uzmandır.

CENIT, Alman Menkul Kıymetler Borsası’nın Prime Standardında listelenmiş olan  ve yaklaşık 800 personeli ile  otomotiv, havacılık ve mühendislik sektörlerinin yanı sıra parça ve kalıp yapımı, finansal hizmetler, perakende ve tüketim malları sektörlerindeki müşterilere hizmet veren dünya çapında bir kuruluştur.

 

DSC SOFTWARE AG

HAYRAN BIRAKAN ENTEGRASYON

Bu slogan doğrultusunda, DSC Software AG’deki SAP PLM uzmanları, CAD entegrasyonu, belge yönetimi, işbirliği ve akıllı fabrika alanlarında SAP yazılımını her zamankinden daha karlı hale getiriyor.

Dünya çapında, özellikle kesikli üretim endüstrisinde,30 yılı aşkın danışmanlık ve proje uzmanlığına sahip Karlsruhe şirketi, sadece geniş bilgi birikimine değil, aynı zamanda güçlü bir SAP Platin partnerliği ve müşteri odaklı çalışmalarına güveniyor.

QUANOS SOLUTIONS enternasyonal faaliyet gösteren merkezi Fürth/Almanya olan bir Alman Yazılım Firmasıdır; QUANOS SOLUTIONS Endüstrinin bütün sektörlerinde Servis ve Yedek Parça Verilerinin yönetilmesi konusunda Yazılım Çözümleri geliştirmede uzmanlaşmıştır.

PARTS-PUBLISHER ise QUANOS SOLUTIONS şirketinin Yedek Parça Katalog Yönetim Sistemleri alanında geliştirmiş olduğu SAP ERP Sistemiyle harmonize çalışabilen Servis Noktalarının gereksinimlerine de hitap eden bir çözümdür.

PARTS-PUBLISHER’ı firmanızın iş akışlarına göre özelleştirebilir, yedek parça kataloglarınızı oluşturabilir, servis ve ürün bilgilerinizi düzenleyebilir ve tüm bilgileri elektronik ortamda müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ya da servis noktalarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Sipro Logo

 • SI-PRO 1999 yılında Mannheim/Almanya’da kurulmuş olup Berlin/Almanya, New York/ABD’de ofisleri vardir.
 • Proses Endüstrisinde iş akışı yönetimi ve sistem entegrasyonu konularında deneyimli bir danışman ekibine sahip olup ayni zamanda SAP Servis Partneridir.
 • Proses Endüstrisindeki odak noktaları :
  • Kimyasallar
  • İlaçlar
  • Yiyecek ve içecekler
  • Tüketici ürünleri
 • Uzmanlık ve faaliyet alanları :
  • SAP ERP modüllerine (MM, SD, LES, PP, PP-PI, QM) entegre SAP Reçete Yönetimi ve SAP Çevre, Sağlık & Güvenlik EH&S modülleri çözümleri
  • SAP Kurumsal Veri ambarı tabanlı iş zekası çözümleri
  • SAP Küresel Ticaret Süreçlerine dayalı Küresel Ticaret Hizmetleri Yönetimi 
 • SAP ile işbirliği içerisinde Danışmanlık Projeleri
 • SAP Danışmanlığı, Özel geliştirme, Destek ve Bakım Hizmetleri
 • Avrupa, ABD/Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya’da başarılı uluslararası projeler

Zuken logo

ZUKEN, EDA ve ECAD/CAE alanlarında dünya çapında çözümler sunan bir Japon şirketidir.

E³. Series elektrik, otomasyon, pano, kablo, harness, elektrik tesisatı, hidrolik ve pnömatik projelerinizi oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dokümanlarını üretmek için kullanılan modüler bir mühendislik sistemidir. Kullanıcıyı, geliştirmeden üretime kadar tüm mühendislik projesi süresince destekler. Program tamamen Windows tabanlı olduğu için öğrenilmesi ve kullanımı da oldukça basittir.

CADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Şematik çizimden üretime kadar olan aşamalarda fiyatı, güçlü kütüphanesi ve kolay arayüzü ile baskı devre tasarımında mühendislere komple esneklik getirir.