EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

Eğer;

  • PCB tasarımı için en güçlü fiyat/performans çözümü
  • Ürün tasarımları için daha az planlama zamanı
  • Güçlü bir on-line bileşen veritabanı
  • Herhangi bir değişiklik için otomatik 3D geri açıklaması
  • Veri kayıpsız veya bozulmaksızın, düzgün bir ürüngeliştirme iş akışı
  • Başlangıçtan itibaren tasarım, üretim, maliyet ve çevre ile ilgili konuları hesaba katmak
  • MRP, ERP veya PDM sistemleriyle kolay entegrasyonlu en son açık CAD çözümü
  • Tasarımın başından itibaren ileri derecede kural kontrolleri ve tek veya kompleks PCB’lere komple esneklik getirebilmek için endüstride lider EDA yazılımı ile entegre olabilen ölçülebilir bir tasarım çözümü istiyorsanız, sizi CADSTAR ile tanıştırmamıza izin verin..

CADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Fiyatı, ölçülebilir tasarım ortamı ile güçlendirilmiş performansı sayesinde küçük ve orta ölçekli EDA geliştirme takımlarındaki mühendislere komple esneklik getirir.

Sezgisel İş Akışı

CADSTAR’ın Şematik ve PCB tasarım editörleri içerisinde, menü parçaları ve opsiyonların hepsi aynı yerde, bu da tasarım iş akışı boyunca sezgisel bir şekilde yol gösteriyor.

Hızlı Tasarım Çevrimi

Zuken’in P.R. Editörü XR HS (Yer & Rota Yüksek Hız) CADSTAR’ın tam merkezinde bulunuyor. ‘Doğru-ilk-sefer’ yaklaşımı ile, bu güçlü rotalama aracı hız ve hassasiyet için optimize edilmesi sonucu, yaratıcılık ve akıllı otomasyon ile günümüzün çetin PCB tasarım zorluklarının önüne geçiyor.
CADSTAR’ın tam entegre 3D ortamı, Zuken’in son teknoloji özümlerindeki onay ve zamanlama analiz makineleri tarafından kanıtlanan teknolojisi ile, tasarım süresini şaşırtıcı şekilde azaltıyor
.

Aktarım Mevcut Verileri Koruyor

PADS veya diğer araçlardan CADSTAR’a aktarım kolay. Kullanıcılar önceki tasarımlardaki datayı CADSTAR’a taşıyarak, sembolleri ve diğer estekleyici verileri yeniden kullanarak kalan tasarımlar üzerinde tekrar alışabiliyorlar. Cadence, Allegro, Orcad, Mentor Graphics PADS, Altium Protel ve P-CAD yazılımlarından, tasarımları ve kütüphaneleri CADSTAR içerisine aktarabilirsiniz. 

Şematik Tasarım

CADSTAR’ın şematik editörü tek taraflıdan başlayarak kompleks çift taraflı, çok katmanlı ve SMT tasarımlar yaratabilmek için verimliliği arttırıyor.

cadstar-1-1

cadstar-1-2

cadstar-1-3

CADSTAR VİDEOLAR