EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

E3 series

e3-series-logo E³. serisi elektroteknik, otomasyon, kablo, elektrik tesisatı, hidrolik ve pnömatik tasarımlar için kullanılan modüler bir mühendislik sistemidir.

E3 Demo sürümü için iletişim bilgilerinizi içeren bir mail göndermeniz yeterlidir. Bildirmiş olduğunuz e-posta adresine download linki gönderilecektir.

E3 Demo Talebi

CADSTAR

cadstar-logo CADSTAR, Zuken'in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür.Fiyatı, ölçülebilir tasarım ortamı ile güçlendirilmiş performansı sayesinde küçük ve orta ölçekli EDA geliştirme takımlarındaki mühendislere komple esneklik getirir. CADSTAR Expres ile herhangi bir fonksiyonel kısıtlama olmadan 50 component ve 300 pine kadar olan PCB projelerinizi çizebilirsiniz. Kendin öğren dökümanını adım adım takip ederek kısa sürede CADSTAR ile proje çizmeye başlayabilirsiniz. CADSTAR Express yazılımı çalıştırmak için gerekli pin kodunu iletişim bilgilerinizi mail adresimize gönderip, ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. CADSTAR Express

Kendin Öğren

Pin İste