Dijital Ürün Kataloğunuz, satışlarınızı nasıl arttırabilir?

Bileşen üreticisiyseniz, yeni müşteri kitlelerine ulaşmak istiyorsanız, ürünlerinizi dijital  olarak  dağıtmak istiyorsanız ihtiyacınız olan çözüm

dijital ürün kataloglarını oluşturur, yönetir ve dünyaya ulaştırır; standart parça üreticilerinin ve tedarikçilerin ürünlerini Dünya pazarına açmak için oluşturulmuş bir yazılım çözümüdür.

100’den fazla yerel CAD formatı

Bütün CAD formatlarına  ve her versiyona sahip olmak imkansız mı geliyor?    ile sorun değil!

Bileşenleriniz, CATIA®, Autodesk® Inventor®, SolidWorks®, Creo Parametric, NX™, AutoCAD® veya Solid Edge® gibi 380’den fazla farklı yaygın CAD sistemi formatında orijinal yerel 3D CAD modelleri olarak mühendislerin kullanımına sunulur.

İnteraktif Ürün Konfigürasyonu

Günümüzde firmalar müşteri isteklerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve kişiye özel ürünler sunmak zorundadır. Bu, üreticiler için çok sayıda zorluğu beraberinde getiriyor: Doğru konfigürasyon için yüksek danışmanlık masrafları, müşteriler için bireysel tasarım verilerinin oluşturulması, maliyetli teklif hesaplamaları…
CADENAS’ın Etkileşimli Ürün Yapılandırıcısı ile müşterilerinize, CAD yazılımı ve önceden belirlenmiş ön bilgi olmadan, ürünleri doğru bir şekilde bir araya getirme olanağı verirsiniz. Yönergeler yanlış kombinasyonları önceden önleyecektir. Montajın eşleşen 3 boyutlu geometrisi de otomatik olarak oluşturulabilir.

Müşteriniz için tasarım sürecini basitleştirir ve aynı zamanda satış ve hizmet iş yükünü azaltır

3Dfindit – Üretici bileşenleri için 3 Boyutlu parça arama motoru

3Dfindit, dünya çapındaki yüzlerce üretici kataloğundan milyarlarca 3D CAD ve BIM modelini tarayan yeni boyutlu görsel arama motorudur. Akıllı arama fonksiyonları ve ücretsiz CAD & BIM veri indirme özelliğiyle 3Dfindit, mimarlar, planlamacılar, mühendisler ve tasarımcılar için vazgeçilmez bir platformdur.

Yenilikçi arama işlevleriyle doğru bileşeni hızla bulun

Mühendisler, Tasarımcılar, Mimarlar ve Plancılar için Faydaları

  • Globaldeki üreticilerin milyonlarca dijital bileşenini arayın ve 3D CAD verilerini ücretsiz indirin
  • Tüm mühendislik verileri üreticiler tarafından sağlanmaktadır.
  • Autodesk Revit, Nemetschek ALLPLAN, Archi-CAD, Autodesk Inventor, NX, Solid Edge, PTC Creo Parametric, AutoCAD, CATIA veya SolidWorks gibi 150’den fazla yerel ve nötr CAD ve grafik formatında 3D CAD verilerini elde edin

Ürünlerinizi 25 milyon mühendis, mimar ve alıcı potansiyeline pazarlayın

3Dfindit’teki CAD mühendislik verilerine sahip ürünleriniz, mühendislerin CAD tasarımında ve malzeme listelerinde yer alacaktır. Bu, global şirketlerin parçanızı sonradan satın almasını kolaylaştırır. Bir ankete göre indirilen CAD parçalarının %87’si ürün satışıyla sonuçlanıyor.

2D & 3D BIM Multi CAD

Building Information Modelling (BIM) nedir?

Building Information Modelling (BIM), yapı sektörüne yönelik bir planlama yöntemidir ve bu yöntem, bir yapı projesindeki teknik ve fonksiyonel özelliklerin sanal bir 3D modelde gösterilmesi için kullanılır. İlgili tüm veriler bir araya getirilerek, projeye başlamadan önce yapının dijital bir ikizi oluşturulur. Yapı fazında, tüm ilgili taraflar bu ikize ve dolayısıyla güncel yapı planına erişim sağlayabilir.

BIM, daha hızlı ve daha uygun maliyetli proje yönetimi sağlamayı amaçlayan bir optimizasyon sürecidir. Her boyuttaki proje için kullanılabilir. Birçok ülkede, mimarlar ve planlama sorumluları için kamu ihalelerinde BIM ile çalışma zorunluluğu uygulanmaya başlanmıştır.

BIM ile standardizasyon yükselişte

Projelerinde BIM’den yararlananların deneyim raporları, bu yöntemin tamamen avantajlı olduğunu gösteriyor. Uluslararası düzeyde, çok sayıda ülke bu avantajları fark edip yöntemi uygulamaya koydu ve hatta kamu tarafından finanse edilen inşaat projeleri için zorunlu hale getirdi.

Birleşik Krallık, Hollanda, Danimarka, Finlandiya ve Norveç’in tümü, resmi hükümet tarafından finanse edilen inşaat projeleri için BIM’i kullanıyor.

AB yönergelerine göre, 2016 yılından itibaren, AB’deki resmi hükümet tarafından finanse edilen inşaat projelerinde BIM zorunlu kılınmıştır.

BROŞÜRLER