Elektronik Ürün Kataloğu
Parça üretiyorsanız, yeni müşteri kitlelerine ulaşmak istiyorsanız, ürünlerinizi elektronik olarak  dağıtmak istiyorsanız ihtiyacınız olan çözüm eCATALOGsolutions’dur.

eCATALOGsolutions elektronik ürün kataloglarını oluşturmaya, yönetmeye ve pazarlamaya yarayan; standard parça üreticileri ve tedarikçilerin ürünlerini Dünya pazarına açmak için oluşturulmuş bir yazılım çözümüdür.

Bir Ürüne Nasıl Karar Verirsiniz?

Başlangıç aşaması mühendistir. Ürününüz için tek başına karar verir!

ecatalog-1-1

CADENAS’ ın elektronik ürün katologları bütün parça üreticileri için ideal bir pazarlama aracıdır. İnternet üzerinden parça arayan mühendisler portalı veya CAD model akıllı telefon uygulaması sayesinde istediği parçalara istediği CAD formatında erişebilmektedir. Sizde eCATALOG sayesinde ürünlerinizi bu kullanıcılara ulaştırabilirsiniz. Bu portal ve uygulamalardan ürünlerinize ulaşan mühendisler tasarımlarında sizin ürününüzü kullanırlar.

Bir 3D CAD Model Yüklemenizin Ardından Satın Alınır mı?

ecatalog-1-2

CADENAS’IN Elektronik Ürün Katalogları tüm dijital ürün bilgilerini ilgili müşteri hedef kitlesi için ulaşılabilir hale getirir. Anketler elektronik ürün kataloglarının başarısını kanıtlamıştır; CAD ürünlerin internet üzerinden indirilmesinin ardından yaklaşık %87’si satın alınmıştır.

CADENAS’ın Elektronik Ürün Katalogları tüm parça üreticileri için ideal bir pazarlama aracıdır. eCATALOGsolutions paketi sayesinde, CAD ürün verilerinin ücretsiz indirilebileceği cazip dikey pazar alanları sunulacaktır. Bu sayede doğru hedef kitle gurubundaki mühendis ve alıcılar ile etkili bir iletişim sağlanacaktır.

WEB İçin CAD Kataloğunuz, DVD, App, PDF ya da Baskı Olarak Yayınlanır

ecatalog-1-3

Tercih ettiğiniz şekilde 3D CAD ürün kataloğunuzu yayınlıyoruz !

Modüler yapıya sahip sistem landscape sisteminize bağlanır ve DVD, Downloadportal, App, PDF ya da baskı gibi farklı araçlarla ürün kataloğunuzu oluşturmanızı sağlar.

Akıllı Bilgi İçeren CAD Modeller

Bir parçanın geometrisi tek başına yapım için yeterli değildir. eCATALOGsolutions ile elektronik ürün kataloğunuz basit geometrinin ötesine geçen akıllı fonksiyonlara sahip CAD modeller içerir. Bu sayede mühendislere hareket yolunu CAD sisteminde önceden test etme imkanı sağlanır.

Elektronik ürün kataloğu ile ürünleriniz CATIA®, Autodesk® Inventor®, SolidWorks®, Creo Parametric, NX™, AutoCAD® or Solid Edge® gibi güncel CAD sistemlerindeki 85’in üzerinde farklı dosya formatında 3D CAD modeli olarak sunulabilir. Böylece müşterilerinizin farklı CAD formatında data taleplerini de karşılamış olursunuz.

Müşteriler & Endüstriler

Çok farklı endüstrilerde yer alan 700’ün üzerinde parça üreticisi elektronik CAD ürün katalogları için CADENAS’ın eCATALOGsolutions ürününü bir çözüm olarak seçmişlerdir.

eCATALOGsolutions’ın Faydaları

  • Yüksek kaliteli ve akıllı 3D CAD modeller sayesinde ürünlerin iyi şekilde sunulması
  • Karmaşık ürünlerin basit konfigürasyonlarının mümkün hale gelmesi satış gelirlerinin artması
  • Sayısız dikey pazar alanında 18.000.000’un üzerinde potansiyele minimum efor ile ulaşabilme
  • Ürünlerin müşterilerin kolayca anlayacağı şekilde görüntülenmesi
  • Kurumsal bir tasarıma sahip elektronik ürün kataloğunu kolayca oluşturma
  • Müşterinin istediği formatta CAD verilerini indirip kullanabilme (CATIA,NX,Solidworks vs.)

VİDEOLAR