SAP’YE ENTEGRE EDİLMİŞ GÜVENLİ-İŞLEM ARAÇ VERİ YÖNETİMİ

Araçların ve işletim kaynaklarının iyi organize edilmiş yönetimi, etkili bir üretim planlaması için hayati önem taşır. Akıllı sistem desteği ile, araçları ve makineleri tanımlamadan planlamaya, üretim bölümündeki tüm bilgileri tamamen teslim etmeye ve kullanmaya kadar, kaynakları planlama aşamasından itibaren koruyabilirsiniz.

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, SAP’deki araçların tam yönetimini eşler. Malzeme listeleri, 2D / 3D geometriler, kesme verileri ve temel görüntüler dahil olmak üzere ilgili standartlara uygun olarak tek ve eksiksiz takımların yanı sıra ölçüm cihazları ve işletim kaynaklarını sınıflandırabilirsiniz. Araç Veri Yönetimi ile | TDM ile tüm araç verilerini sistematik olarak SAP sisteminde hedefli bir şekilde yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve takım stoğunun ideal bir şekilde kullanılmasını sağlar.

ToolsUnited gibi modern çevrimiçi araç kataloglarının entegrasyonu sayesinde, tüm siparişler için doğru araçları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Benzer siparişlere dayalı olarak otomatik araç teklifleri oluşturma, bu süreci daha da basitleştirir. Bu şekilde araç bileşenlerini DIN 4000, DIN 4003 ve ISO 13399’a dayalı standartlara göre yönetebilirsiniz.

Üretici verilerini araç bileşeninin bir özelliği olarak veya bir kesme verileri tablosunda saklayabilirsiniz. Araçların ve araç bileşenlerinin grafik gösterimi şeffaflık yaratır ve arama sürelerini en aza indirir.

BİR BAKIŞTA AVANTAJLARINIZ

  • SAP’de işlenen eksiksiz araç yönetimi (Her Yerde Tasarım, Her Yerde Derleme)
  • Standartlara göre tek ve eksiksiz araçların oluşturulması
  • Malzeme ana, sınıflandırma, malzeme listesi, kesme verileri vb. dahil olmak üzere araç yönetimi
  • Grafik görüntüye, sınıflara veya kullanılan yer listelerine göre verimli araç araması
  • Araç yönetiminin ilgili CAM sistemlerine doğrudan entegrasyonu