ÜRÜN GELİŞTİRMEDEN ÜRETİME KESİNTİSİZ TAŞIMA

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, Ürün Geliştirme ve Üretim arasında kesintisiz bir veri akışı ile üretim planlamasını destekler.

Başlangıç noktası, CAD modelleri, çizimler, malzeme listeleri vb. Gibi ürün verilerinin serbest bırakılmasıdır. Ardından, imalat süreci için gerekli tüm bilgileri sağlamak için takım verileri ve NC verileri oluşturulur. SAP planlama süreçlerinin kontrol mekanizmalarına bağlı olarak tüm verilerin, araçların ve diğer işletim kaynaklarının zamanında, doğru makinede mevcut olması sağlanır.

Tüm bu adımların SAP’ye tam entegre olması, otomatik bir süreçle yürütülmesi çok kullanışlıdır. Bu nedenle, Üretim Planlama en son verilere herhangi bir zamanda erişebileceğinizden emin olur. Ek olarak, ilgili tüm taraflar için süreç güvenliği ve şeffaflığı vardır.

BİR BAKIŞTA AVANTAJLARINIZ

  • CAD sürümünden üretime başlama sürecine kadar genel sürecin hızlanması (Talaş Alma Süresi)
  • Ürün Geliştirme ve Üretim arasında kesintisiz veri akışı
  • Optimize edilmiş proses güvenliği ve artırılmış şeffaflık
  • Makine durma sürelerinin azaltılması

ÜRETİM PLANLAMASI İÇİN AKILLI SÜREÇLER

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, bir ürünün tüm üretim sürecinin haritalanmasına izin verir. FCTR, SAP yönlendirmeleri ve ilgili yönlendirme işlemleri dahil tüm ilgili adımların açık ve şeffaf bir şekilde organize edilmesini sağlar.

CAM – SAP ETKİLİ ENTEGRASYONU

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, yalnızca CAM sistemlerinin kesme, kaynak yapma gibi farklı üretim teknolojileri için entegrasyonunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mühendislere günlük işleri için sezgisel bir kullanıcı arabirimi sağlar.

SAP İLE TAMAMEN ENTEGRE EDİLEN ARAÇLARIN VE İŞLETİM KAYNAKLARININ YÖNETİMİ

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, SAP’de eksiksiz araç yönetiminin eşlenmesine izin verir. Malzeme listeleri, 2D / 3D geometriler, kesme verileri ve temel görüntüler dahil olmak üzere, tek ve eksiksiz araçların yanı sıra ölçüm cihazları ve işletim kaynaklarını ilgili standartlara uygun olarak sınıflandırmak mümkündür.