MAKSİMUM PLANLAMA GÜVENİLİRLİĞİ VE İZLENEBİLİRLİK İÇİN VERİ TUTARLILIĞI

Siparişleri doğru ve zamanında işlemek, verimli üretim planlaması gerektirir. Bunun anahtarı, tüm bilgi ve malzeme akışı için Tek bir Hakikat Kaynağı kullanmaktır. Yenilikçi ve SAP ile entegre çözümlerimiz, siparişlerinizi daha hızlı ve daha fazla esneklikle işlemenize yardımcı olarak üretkenliğinizi artırır.

Fabrika Kontrol Merkezi | FCTR, bir ürünün tüm üretim sürecinin eşleştirilmesine izin verir. FCTR, SAP yönlendirmeleri ve ilgili yönlendirme işlemleri dahil tüm ilgili adımların açık ve şeffaf bir şekilde organize edilmesini sağlar. Bu, bir bakışta tüm ilgili kişilerin hangi üretim kaynaklarının, örneğin NC verileri, fikstürler, araçlar, ölçüm cihazları ve test ekipmanı gibi hangi işlem için gerekli olduğunu veya hangi CAM programlarının hangi makine için olduğunu bir bakışta görmesini sağlar. Sonuç: planlama sürecinde maksimum güvenilirlik ve izlenebilirlik.

Son olarak, tüm ilgili bilgiler atölyedeki ilgili makineye aktarılır. Sadece birkaç tıklama ile ilgili veriler doğru zamanda doğru yerde sunulur.

BİR BAKIŞTA AVANTAJLARINIZ

  • CAD, CAM ve NC dahil olmak üzere tüm süreç zinciri için tek bir sistem
  • SAP’de tüm araçların yönetimi
  • Yönlendirmelerin, işlemlerin, üretim araçlarının vb. tam şeffaflığı
  • NC programları, ayar sayfaları ve kurulum sayfaları gibi ilgili bilgilerin makinelere güvenli bir şekilde aktarılması