PARTsolutions Akıllı Parça İdare Sistemi ve Parça Kütüphanesi Çözümü

partsolutions-1-1

PARTsolutions CADENAS’ın satın alma ve standart parçalar için ürettiği bir yönetim sistemidir. Dünya çapında birçok mühendis PARTsolutions’ı kullanmakta ve dizaynın önemli aşamalarında zamandan tasarruf ederek kar etmektedir.

Program sayesinde mekanik mühendisliğinde, otomotiv ve inşaat sektöründe yer alan mühendis ve tasarımcılar, uluslararası lider üreticiler tarafından onaylanmış 700’ün üzerinde katalogda bulunan binlerce parçaya doğrudan ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Modern şirketlerde, stratejik parça yönetiminde PARTsolutions bileşen ve standart parçaları oluşturmanıza ve kolayca yönetmenize yardımcı olur. PARTsolutions aynı zamanda süreç zincirine entegre edilir ve böylece bütün döngüyü kapsar.

700’ün Üzerinde Standart ve Tedarikçi Parçalarını İçeren Kataloglar

CADENAS’ın stratejik parça yönetimi PARTsolutions, uluslararası ana üreticilerin onaylanmış 700 CAD kataloğuna doğrudan ulaşma imkanı sağlar.

PARTsolutions kullanıcıları, her geçen gün büyüyen ve milyonlarca parçayı içeren parça listelerine hızlı bir şekilde ulaşabilir. Kütüphane içeriğinde DIN, ANSI, ISO, CSN, GB, JIF, KS vb. normlardaki parçalara ilave olarak, firmalara özel normlar ve parçalar da bulunmaktadır.Kullanıcının seçtiği parçalar istenilen CAD sistemine (AutoCAD, Proengineer, Inventor, NX, CATIA, solidworks, thinkdesign,topsolid, ..) entegre edilebilir. Bu kütüphaneler sadece 2D veya 3D modeli içermezler, parça ile ilgili her türlü teknik veride kütüphane bünyesinde tasarımcının kullanımına sunulmaktadır.Standart ve tedarik edilen parçaların akıllı 3D CAD modellerini ilgili formatta doğrudan CAD sistemine aktarabilir ve böylelikle mühendislik süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Sisteminiz İçin İdeal Ana Veri

Stratejik Parça Yönetimi’ nin standart ve tedarikçi parça kütüphanesi veri tabanınıza detaylı parça bilgilerini ekler. Bu da doğru üretici ve doğru sipariş numarasını gösteren mükemmel düzenlenmiş dosyalar sağlar. Bu sayede parçaları ararken harcanan gereksiz  zaman önemli ölçüde ortadan kalkar.

partsolutions-1-3

Bileşenler İçin Akılı Arama Metodları

CADENAS ürün bilgilerini ile beraber standart , tedarikçi ve şirket parçalarının CAD datalarını akıllı bir yöntemle bulmaları için mühendislere ve satın almacılara tamamen yeni fırsatlar sunar.

partsolutions-1-4

CADENAS’ın arama fonksiyonları özel bir biçimde mühendis ve satın almacıların ihtiyaçlarına yönelik uyarlanmış ve sezgisel işlem yoluyla gerekli parçaları akıllı bulma olanağı sağlamaktadır.

Bütün Sistemlere Açıktır

Şirketinizde hangi CAD- PLM ya da ERP sistemini kullandığınıza bakmaksızın CADENAS’ın stratejik parça yönetimi PARTsolutions bütün sistemlere açıktır. Stratejik Parça Yönetimi farklı sistemlerin birbiriyle ilişkili bütün bilgilerini bir platform üzerinde birleştirir.

partsolutions-1-5

Bütün Önemli Diller Mevcuttur

CADENAS PARTsolutions ile uluslararası üreticilerin standart ve tedarikçi parça katalogları bütün önemli dillerde mevcuttur. Bu sayede stratejik parça yönetimi şirketinizin global işlerine katkı sağlar.

PARTsolutions’ın Faydaları

  • Mühendisler için 3D CAD modeller
  • 700’ün üzerinde üreticinin onaylı katalogları
  • Çeşitli Endüstri standartlarına ait kataloglar (DIN,ISO, aerospace vs.)
  • Üretilen modelleri doğrudan CAD yazılımınıza kendi formatında ekleyebilme
  • Çeşitli Arama Fonksiyonları: Geometrik Benzerlik Arama, Taslak üzerinden Arama, Tam metin arama, Topoloji Arama vb.

BROŞÜRLER

VİDEOLAR

WEBINAR VİDEOLAR