EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

Cadenas Logo

CADENAS, Stratejik Parça Yönetimi,  Parça Azaltma (PARTsolutions) ve Elektronik CAD Ürün Kataloğu (eCATALOGsolutions) alanlarında lider bir yazılım üreticisidir.

Özel tasarlanmış yazılım çözümleri sayesinde bileşen üreticilerinin ürünleri ile müşterileri arasında bir bağlantı sağlar.

CADENAS, 1992 yılından bu yana yaratıcılık, iş akışı süreç optimizasyonu ve danışmanlık hizmetleriyle 17 uluslararası konumda 320 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
CADENAS, sektöründe çok önemli gelişme ve yeni akımların oluşmasında öncü ve yenilikçi bir role sahip olmuştur.

PARTsolutions çözümü

PURCHINEERING 2.0: Satın alma ve mühendislik arasında, otomatik arka plan hizmeti ile, gereksiz yeni parça yaratmamak da dahil olmak üzere optimize edilmiş birlikte çalışma imkanı

Bileşenleri akıllı bir şekilde bulma: Geometrik Benzerlik Araması, 2D Eskiz Arama, Topoloji Arama, Bulut Navigator Arama, İşlenmemiş Parça Arama, Renkli Arama, Kısmi Arama ve daha pek çok şey

Sınıflandırma 2.0: Manuel sınıflandırma yerine parametrik referans modeli

eCATALOGsolutions çözümü

Yerli ve akıllı mühendislik verileriyle çoklu CAD çözümleri

PARTcommunity entegrasyonu – 3D CAD modeli indirme portalının şirket web sitelerine sorunsuz entegrasyonu
3D CAD modelleri mobil uygulaması – Milyonlarca standart ve tedarikçi paçalarına mobil erişim

Akıllı Satışlar – Doğru ürünü, doğru kişiye, doğru zamanda ve doğru yerde sunma

BIMcatalogs.net: Bileşenlerinizin mimarlara, mühendislere ve plancılara arttırılmış gerçeklik veya sanal gerçeklik desteği ile dünya çapında pazarlanması

cenit

CENIT, 1988’den beri Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Kurumsal Bilgi Yönetimi, Uygulama Yönetimi Hizmetleri ve İş Optimizasyonu ve Analizindeki iş süreçlerinin optimizasyonunda danışmanlık ve yazılımda uzmanlaşmıştır.

CENIT şu anda dünya çapında 750’den fazla çalışana sahiptir ve 2012’de 120 Milyon Euro’yu aşan bir dönüş gerçekleştirmiştir. CENIT’in merkezi Stuttgart (Almanya) ‘dır ve tüm büyük şehirlerde bulunmaktadır.

ABD, Fransa, İsviçre, Japonya, Romanya ve Türkiye gibi ülkelerdeki uluslararası varlığı, küresel bir proje yaklaşımı üzerinde yoğunlaştıklarını kanıtlıyor.

DSC Logo

DSC – Fascination with Integration

docware

DOCWARE enternasyonal faaliyet gösteren merkezi Fürth/Almanya olan bir Alman Yazılım Firmasıdır; DOCWARE Endüstrinin bütün sektörlerinde Servis ve Yedek Parça Verilerinin yönetilmesi konusunda Yazılım Çözümleri geliştirmede uzmanlaşmıştır. PARTS-PUBLISHER ise Docware şirketinin Yedek Parça Katalog Yönetim Sistemleri alanında geliştirmiş olduğu SAP ERP Sistemiyle harmonize çalışabilen Servis Noktalarının gereksinimlerine de hitap eden bir çözümdür.

PARTS-PUBLISHER’ı firmanızın iş akışlarına göre özelleştirebilir, yedek parça kataloglarınızı oluşturabilir, servis ve ürün bilgilerinizi düzenleyebilir ve tüm bilgileri elektronik ortamda müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ya da servis noktalarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Sipro Logo

Hakkımızda

– 1999 yılında kuruldu

– Ofislerimiz Mannheim, Almanya ve New York, ABD

– Berlin şubesi Ağustos 2011 tarihinden beri faaliyette. 

– İş akışı yönetimi ve sistem entegrasyonu konularında deneyimli danışman ağı

– SAP Servis Partneri

– Proses Endüstrisindeki odak noktalarımız

– Kimyasallar

– İlaçlar

– Yiyecek ve içecekler

– Tüketici ürünleri

– Uzmanlık alanımız:

– SAP ERP modüllerine (MM, SD, LES, PP, PP-PI, QM) entegre SAP Reçete Yönetimi ve SAP Çevre,Sağlık & Güvenlik EH&S modülleri çözümleri

– SAP Kurumsal Veri ambarı tabanlı iş zekası çözümleri

– SAP Küresel Ticaret Süreçlerine dayalı Küresel Ticaret Hizmetleri Yönetimi 

– SAP AG işbirliği içerisinde Danışmanlık Projeleri

– SAP Danışmanlığı, Özel geliştirme ve Destek & Bakım Hizmetleri

– Avrupa, ADB/Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya’da başarılı uluslararası projeler

zuken

ZUKEN, EDA ve ECAD/CAE alanlarında dünya çapında çözümler sunan bir Japon şirketidir.

E³. Series elektrik, otomasyon, pano, kablo, harness, elektrik tesisatı, hidrolik ve pnömatik projelerinizi oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dokümanlarını üretmek için kullanılan modüler bir mühendislik sistemidir. Kullanıcıyı, geliştirmeden üretime kadar tüm mühendislik projesi süresince destekler. Program tamamen Windows tabanlı olduğu için öğrenilmesi ve kullanımı da oldukça basittir.

CADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Şematik çizimden üretime kadar olan aşamalarda fiyatı, güçlü kütüphanesi ve kolay arayüzü ile baskı devre tasarımında mühendislere komple esneklik getirir.