SpareParts 365

Neden SpareParts 365?                                                               

SpareParts 365, yedek parça yönetiminizi profesyonelleştirmek için kullanabileceğiniz bir platformdur.

Kurulum ve Kullanım Kolaylığı Sağlar.

Yedek parçalarla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevleri tek bir web arayüzüne entegre eder.

Otomatik katalog oluşturma ve dağıtımı,  gerekli parçayı belirlemek ve sipariş etmek için kullanışlı işlevleriyle işinizi bir sonraki seviyeye taşırken aynı zamanda servis maliyetlerinizi de azaltır.

Kullanımı son derece kolaydır,  birçok kullanıcı herhangi bir eğitim almadan hemen kullanmaya başlayabilir.

Hotspot oluşturma, katalog yönetimi ve dağıtımı, yedek parça tanımlama, online çevrimiçi mağaza oluşturma katalog hazırlayanlar tarafından kısa sürede öğrenilen fonksiyonlardır.

 

Her An Yanınızda!

Dizüstü bilgisayarlardan çevrimdışı kataloglara erişmek mümkündür. Servis personeliniz ve bayileriniz her yerden yedek parça kataloglarına erişebilir ve sipariş geçebilir. Arazide kalmış bir iş makinasının yedek parça siparişi için ofise gidilmesi beklenmez.

Tamamen platform bağımsızdır ve belirli CAD, ERP veya PLM uygulamalarını kullanmanızı gerektirmez.

Ultra modern teknolojiler, açık standartlar ve arayüzler kullanır, yalındır ve hatta çoklu istemci özelliğine sahiptir. Gerektiğinde bulutta veya yerel olarak çalıştırabilirsiniz.

Düşük kurulum ve işletme maliyetlerine sahiptir.

 

Modern bir yedek parça çözümü olan SpareParts 365 sayesinde optimize edilmiş süreçler müşteri ve çalışan memnuniyetini artıracak, hataları azaltacak, arıza süresini en aza indirecek ve maliyetlerinizi düşürecektir. Böylece sadece yedek parçada değil, her alanda daha yüksek kâr elde edersiniz.

BROŞÜRLER

   VİDEOLAR