eCADSTAR

eCADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ve modüler yapısı ile tasarımdan üretime bütün iş akışı boyunca yol gösteren, internet destekli güçlü bir EDA yazılımdır. Elektronik projelerinizi Şematik, PCB tasarımdan üretime destekler.

eCADSTAR tamamen karmaşık ve zorlu bir dünyayı kolaylaştırmakla ilgilidir. eCADSTAR kesintisiz internet bağlantısı sayesinde her şeyi parmaklarınızın ucuna getirir. Sizi bağımsız ekibinize ve yeni internet kaynaklarına ve hizmetlerine zahmetsizce bağlar. Farklı, modern yapısıyla bakış açınızı, deneyiminizi değiştirir ve sizi şaşırtıcı şekillerde memnun eder. Sizi başarılı ve karlı hale getirir.

eCADSTAR, tasarımcıların, mühendislerin, proje yöneticilerinin ve işletme sahiplerinin karlılığı arttırmasına, daha akıllı ve daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

Mühendisliğin Ötesinde!

  • Dünyanın en büyük parça satıcılarından bazılarına ve daha fazlasına doğrudan entegrasyona sahip olun
  • En son teknoloji gelişmelerini kullanın
  • Kaldığınız yerden devam edin
  • 3. taraf programımıza katılın

OTOMATİK YÖNLENDİRİCİ
eCADSTAR otomatik yönlendirme motoru, fan çıkışları ve asit tuzağının çıkarılmasından toplam net tamamlamaya kadar çeşitli yönlendirme görevleri gerçekleştirebilir. Otomatik yönlendirici, belirtilen yönlendirme alanını analiz eder ve bir ilk yönlendirme stratejisi önerir.

Belirli hedef nesneler, katmanlar ve görevler için kapsamlı yönlendirme stratejileri yapılandırılabilir. Stratejiler tasarım açısından tarafsızdır ve tasarımlar ile yönlendirme alanları arasında kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir.

Yönlendirme Danışmanı

Tasarım ve yönlendirme stratejiniz, yönlendirme danışmanının önerileri kullanılarak optimize edilebilir. Yönlendirme danışmanı, ayrıntılı ve etkileşimli bir yönlendirme raporu oluşturmak için belirtilen yönlendirme alanını ve stratejisini analiz eder, endişe alanlarını belirtmek için basit bir önem endeksi. Her bir öğe ayrıntılı bir açıklama ve önerilen düzeltici önlemler için genişletilebilir, doğrudan danışman raporundan tasarım içindeki tam nesneye çapraz problama ile kolayca iyileştirmeler yapılabilir.

Otomatik Yönlendirici Sonucu

Otomatik yönlendirici hatasızdır ve kısıtlama tarayıcısında belirtilen yüksek hızlı kısıtlamalara ve pim çıkışı ve katman sapması gibi üretim kurallarına Kural Düzenleyicisi’nden uyar. Ancak, tamamlayıcı hedeflerinize, tamamen yapılandırılabilir maliyetlerle ulaşması için otomatik yönlendiriciye bir miktar özgürlük verilebilir.

SINIRLI SÜRÜŞ TASARIMI
Tasarım kısıtlamaları belirleyerek elektriksel performans kriterlerinizi karşılayın. Kısıtlama Tarayıcısındaki parçalara, pimlere, elektrik ağlarına (E-ağlar), diferansiyel çiftlerine ve diğer nesnelere kısıtlamalar uygulayın.
Kısıtlama Tarayıcısı
Kısıtlamalar, Şematik veya PCB Editör’de ayarlanabilir ve değiştirilebilir ve tasarımlar arasında her zaman senkronize olduklarından emin olarak ileri veya geri açıklanabilir. Kısıtlamaları, açık bir şekilde sunulan nesne hiyerarşisinde, açık tablolara girersiniz. Tasarımınızı hızlı bir şekilde organize etmek için sınıfları ve grupları tanımlayın, diferansiyel veya pim çiftleri ve bus’lar oluşturun. Kanvas ve kısıtlama tarayıcısı arasında seçiminizi hem şematik hem de PCB düzenleyicide aynı anda pim, parça, ağ veya E-net düzeyinde çaprazlayın.

Sinyalleri E-net veya Net seviyesinde sınırlayabilirsiniz. Bunlar yüksek hızlı veya daha temel kısıtlamalar olabilir. Diferansiyel +/- pim çiftleri ve E-net pim çiftleri arasında gölgeleme gibi ek görünürlük seçenekleriyle belirli nesnelere kısıtlama renkleri uygulayarak tuval görünürlüğünüzü arttırın. Kısıtlamalar, ölçülen değerleri kısıtlamalara karşı gerçek zamanlı olarak gösteren yönlendirme balonu gibi özelliklerde yansıtılır.

YÜKSEK HIZLI TASARIM
En yüksek performanslı yönlendirme aracı ile eCADSTAR, DDR2, DDR3, DDR4 ve PCI Express gibi yüksek hızlı PCB tasarımı için hedeflenen, sıkı zamanlama ve gürültü marjlarını karşılamak için minimum / maksimum uzunluk, eğim, gecikme ve çapraz konuşma sınırları dahil olmak üzere özel işlevsellik sunar.

Kısıtlamaları Yönetme

Belki şematikte, devrenin ne yaptığını görebileceğiniz kısıtlamalar eklemek istersiniz. Belki bunu PCB tasarımı sırasında yapmak istersiniz – fiziksel düzende kısıtlamak için öğeleri seçmek veya şematikten çapraz tarama. Neyi tercih ederseniz edin, eCADSTAR sizinle birlikte çalışır. Kısıtlama Tarayıcısı, hem eCADSTAR Şematik Editör’nde hem de PCB Editör’de yerleşiktir ve sadece bir şekilde çalışır.

Topoloji

eCADSTAR PCB Editor’de “Fly-by” gibi standart topolojileri hızlı ve kolay bir şekilde kurun. Anında görselleştirmeye sahip çok çeşitli yerleşik topoloji şablonları arasından seçim yapın

Uzunluk, Gecikme ve Eğim

DDR4 ve PCI Express gibi standartlara dayalı veri yollarında, rasgele konumlardaki veri yolları arasında dağılma yolu yoktur. Uzunluk temelli kısıtlamalar genellikle onları yönlendirmenin en iyi yoludur ve uzunluk farklarını (eğriltme) çok küçük veya sıfır ve mutlak uzunluğu dar kenar boşluklarında tutar.

Gecikme açısından da kısıtlamalar belirleyebilirsiniz. Uygulama notları bunun gibi kısıtlamaları ifade ediyorsa veya kaynaktan yüke giden yol tekdüze değilse bu işe yarar.

Empedans Kontrolü

Tek uçlu ve diferansiyel empedans kontrolü, yüksek hızlı tasarım için temeldir. eCADSTAR, empedans kısıtlamalarınızı karşılamak için otomatik olarak genişlikleri ve boşlukları türetir, ancak isterseniz bunları doğrudan ayarlayabilirsiniz.

 

ÜRETİM VERİLERİ

Belge katmanları ile tasarım içeriğinizin yanı sıra boyut çizgileri, delik tabloları ve ölçekli alanlar gibi üretim bilgileri de oluşturabilirsiniz. Tamamen yapılandırılabilir dışa aktarma seçenekleriyle, yalnızca ihtiyacınız olan katmanların çıktısını alın.

Yerleşik raporlama araçlarını kullanarak parça listeleri ve alma ve yerleştirme raporları oluşturun. Rapor şablonlarını kullanarak, sıralama, filtreler, bölümler, üstbilgi / altbilgi ve makro değişkenleri dahil olmak üzere içeriği ve biçimi de yapılandırabilirsiniz. PLM sisteminizle temiz bir şekilde bütünleşmek için rapor şablonlarınızı tasarımlar arasında yeniden kullanın.

Üretime hazır veriler üretmek için OBD ++, IPC-2581 ve IPC-D-356A gibi yerel, endüstri standardı biçimleri içe ve dışa aktarın.

Akıllı PDF Çıkıtısı ile, sizi benzersiz kılan IP’yi koruyarak istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. Tasarımınızın paylaşmak istediğiniz ve istemediğiniz alanların biçimi, katmanları, fiziksel nesneleri ve alanları hakkında ayrıntılı seçimler yapın. Daha kolay PDF yorumlaması için bileşenleri otomatik olarak işaretleyin. 

tüm uygulamalarda ortak ve tanıdık bir kullanıcı ara yüzü ile tasarım sürecinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 

Sekmeli pencereler, yerleştirilebilir paneller, şerit menüleri ve hızlı erişim araç çubuklarıyla verimli ve tutarlı bir şekilde çalışın. Tümü özelleştirilebilir, en sık kullandığınız işlemleri daha da erişilebilir hale getirir. 

eCADSTAR ÜRÜN PAKETLERİNİ KARŞILAŞTIR

eCADSTAR modülerdir. İstediğiniz özellikleri içeren paketi seçin, Yalnızca ihtiyacınız olanı ödeyin. İhtiyaçlarınız için bugün bize ulaşın.

BROŞÜRLER